Квест кімната «Сайлент Хілл»

Квест Silent Hill - ласкаво просимо в містичний світ

Покинутий людьми невелике містечко в американській провінції, оповитий зловісної туманною завісою таємниць і загадок, відповіді на які належить знайти. На тернистому шляху зустрічаються непередбачені труднощі, несподіванки з елементами хоррору, оглушливі відкриття, подіями, які лякають незрозумілістю, підсилюють відчуття тривоги і підвищеної настороженості. Небезпека десь поруч, вона поки ховається, ще не набула чітких обрисів, але підстерігає слушної нагоди для агресивного нападу.

Квест Silent Hill - реальна можливість опинитися в іншому вимірі, перевірити свої сили і міцність нервової системи, проявити кмітливість, здатність приймати правильні рішення в нестандартних ситуаціях. Дуже важливо діяти командно, допомагаючи учасникам і надаючи дружню підтримку на всіх етапах, особливо в гострих, кульмінаційних моментах гри. Тільки колективна воля до перемоги дозволяє розкрити похмурі міські таємниці, подолати похмурі потойбічні сили, повернутися в світ, наповнений сонячним світлом, усміхненими доброзичливими людьми і щастям.

Пройти квест Сайлент Хілл в клубі Гепард

Заявки на участь приймаються від команди, в складі якої від 2 до 5 осіб, які досягли вісімнадцятирічного віку. За відгуками геймерів, квест-рум, на проходження якої відводиться 60 хвилин, ідеально передає атмосферу культової комп'ютерної гри, розробленої японцями, і її знаменитої канадської екранізації. Гра захоплює з першої миті і тримає в напрузі до самого завершення. Розгадка різної складності головоломок, а їх загальна кількість 25, супроводжується вражаючими спецефектами, потужним викидом адреналіну, прагненням знайти вихід.

Гепард

Бронювання квест-кімнати «Сайлент Хілл»:

Переконливе прохання, при бронюванні кімнати “на сьогодні”, повідомте про це менеджера за телефоном
098 111-99-11.
2-5 осіб
60 хвилин
Складність: висока
25 загадок
Вік: 18+
Жанр: містика, пригоди
Рейтинг:
Квест кімната «Сайлент Хілл» Overall rating: ★★★★★ 5 based on 1 reviews.
5 1
Вартість

Пн — Пт:
з 10:00 до 17:30 — 500грн
з 17:30 до 20:30 — 600грн

Сб — Нд:
з 10:00 до 20:30 — 600грн

500 UAH

Відгуки гравців

★★★★★
Не дивлячись на те, що я не фанатка всесвіту Silent Hill, кімната мені дуже сподобалася. Тут справді є де поламати собі мізки;) Організатори дуже постаралися і зробили її цікавою та моторошною! Хочу виразити окрему подяку за нестандартні загадки та оригінальний підхід до квесту! Можу із впевненістю сказати, що відтепер це моя найулюбленіша кімната Гепарду)
- Ольга
Имя
Email
Заголовок
Рейтинг
Отзыв
Ми чекаємо вас тут