Рейтинг квест кімнат Києва

Квест кімнати в Києві

Рейтинг квест кімнат в Києві буде цікавий всім, хто вирішив вперше відвідати подібне розважальний заклад. Останнім часом квест руми стали особливо популярні, так як вони є способом нестандартно і весело провести час з компанією друзів, розгадуючи різні завдання і намагаючись знайти правильні відповіді.

У столиці досить багато квест кімнат, кожна з яких приваблива по-своєму. Відгуки тих, хто вже встиг випробувати на собі різні варіанти, говорять про те, що рейтинг квест кімнат в Києві очолюють такі місця:

  1. Квест «Машина часу». Організована комплексом Під замком, за сюжетом гра приверне любителів різних наукових експериментів і фантастики. Учасникам буде необхідно вирішити ланцюжок логічних задач для того, щоб врятувати вченого, який придумав апарат, який мандрує крізь час. За такою розвагою ви не помітите, як пройдуть шістдесят хвилин, відведені на рішення головоломок!
  2. «Місія Тессеракт». У цьому квесті гравцям дається один годину на те, щоб викрасти знаменитий артефакт – Тессеракт, здатний кардинально змінити хід подальшої історії людства. Організатор квесту – студія Клаустрофобия. Майстри постаралися над тим, щоб всі гравці отримали максимальне задоволення від розваги!
  3. «Не спійманий – не злодій». Привертає азартністю сюжету: гравцям належить пограбувати банк! Команда зі створення квест кімнат Під замком створила гру, що має досить високу складність – «грабіжникам» належить обманювати охоронну систему, вирішувати складні і цікаві головоломки і спробувати залишитися непоміченими! На проходження завдань дається півтори години, але тільки самі тямущі зможуть зробити все ідеально.

Однак, наведений вище список далеко не повний. У столиці є величезна кількість подібних квест румів, і то, який саме варіант сподобається вам і вашим друзям, залежить тільки від ваших смаків та інтересів. Хорошим вибором стане квест кімната Лабораторія Союзу .

Лабораторія Союзу

Рейтинг квест кімнат в Києві буде неповним, якщо не згадати Лабораторію Союзу. Сюжет гри полягає в тому, що гравцям належить відшукати сироватку, розроблену за часів СРСР. Її призначення – створення суперсолдатів, машин для вбивств. Розвага сподобається кожному любителю гостросюжетних трилерів і складних головоломок – рівень складності проходження даної квест рум досить високий. Над створенням гри працювали фахівці студії Гепард, і вони точно подбали про те, щоб продумати кожну дрібницю!