Пригодницький квест «S.T.A.L.K.E.R.»

Зона ... зона постійно змінюється ...
    Після кожного викиду колишні пастки зникають - з'являються нові. Безпечні місця стають непрохідними, а на місці полів, покритих аномаліями може утворитися пряма дорога. Шлях робиться то простим і легким, то заплутується до неможливості.
    Це - Зона! Вона вимагає до себе поваги, інакше вона карає. Cкажу відверто, були випадки, коли, вийшовши за артефактами доводилося повертатися з півдороги з порожніми руками. А буває і так, що сталкер гине на самому порозі притулку з повним рюкзаком хабара.
    Не всякий тут виживе, а з тих, хто здатний, Зона регулярно збирає данину. Не тільки трупами, але і травмами, зруйнованим життям та покаліченою психікою. Багатьом Зона здається живою, розумною істотою, але є і такі, хто всерйоз вірять в її божественну природу. Об'єднавшись в угруповання «Моноліт», вони вирішили, що Зона хоче поширитися. Для того щоб їй допомогти, це угруповання створило пристрій, який провокуючи викиди аномальної енергії має поширити Зону на всю нашу планету.
    Вдалого полювання, сталкер! Нехай не зустрінуться тобі мутанти, чи не зачепить тебе аномалія, чи не накриє викид, мине нехай тебе ворожа куля, а артефакти нехай самі йдуть до рук!

Гепард

Бронювання квесту «S.T.A.L.K.E.R.»:Место игры:


Увага! Замовляйте квест не пізніш як за 1-2 дня до події!
2-30 чоловік
90 хвилин
40 завдань
Вік: 16+
Жанр: фантастика, survival, постапокаліпсіс
Рейтинг:
Пригодницький квест «S.T.A.L.K.E.R.» Overall rating: ☆☆☆☆☆ 0 based on 0 reviews.
5 1
Вартість

в клубі – до 10 чол. – 4500 грн, за кожну наступну людину – 300 грн
на вашій території – до 10 чол. – 6000 грн, за кожну наступну людину – 300 грн *транспортні витрати оплачуються окремо

4500 UAH

Відгуки гравців

Имя
Email
Заголовок
Рейтинг
Отзыв
Ми чекаємо вас тут