Квест кімната «Хижак»

Працюючи в складі гуманітарної місії, Ваша команда займалася доставкою продовольства і медикаментів в важкодоступні місця Центральної Африки.
Після сильного урагану, що пронісся напередодні, керівництво місії ухвалило рішення форсувати доставку гуманітарної допомоги, а для цього - розділити Вашу команду на два загони.
Після виконання завдання, обидва загони повинні були зустрітися у невеликому селі і разом повернутися на базу. Проте у вказаний час інший загін не з'явився. Напевно, щось трапилося? Запідозривши недобре, ви вирішили відправиться на його пошук.
У джунглях, недалеко від села, ви відчули, що за вами хтось постійно спостерігає, крім того, знаходите добре замаскований бункер, що ще більше підсилює підозру і викликає тривогу ...

Гепард

Бронювання квест-кімнати «Хижак»:

Переконливе прохання, при бронюванні кімнати “на сьогодні”, повідомте про це менеджера за телефоном
098 111-99-11.
2-5 осіб
60 хвилин
Складність: середня
34 загадки
Вік: 14+
Жанр: фантастика, пригоди
Рейтинг:
Квест кімната «Хижак» Overall rating: ★★★★★ 4.8 based on 17 reviews.
5 1
Вартість

Пн — Пт:
з 10:00 до 17:30 — 500грн
з 17:30 до 20:30 — 600грн

Сб — Нд:
з 10:00 до 20:30 — 600грн

500 UAH

Відгуки гравців

★★★★★
Було досить складно. Але нам з друзями сподобалося.
- Андрій

★★★★★
Були з друзями в квест кімнаті Хижак. Ідея цікава, типу ми в Центральній Африці, шукаємо другу команду, потрапляємо в замаскований бункер, і тут починається. Коротше, потрібно знайти своїх хлопців. Завдань 32, а часу всього годину. Виходить, менше, ніж дві хвилини на кожне рішення. Дуже було цікаво, захоплююче, загадки складні. Ми вклалися вчасно, але останні хвилини були просто на такому азарті і адреналіні, що капець. Емоції варті того!
- Ярослав

★★★★★
Дякую за круту квест кімнату «Хижак». Було дуже страшно, дуже цікаво, і складно! Загадки продумані, все по одне логічному ланцюжку, при цьому уже сам по слідам ідеш, інтуїтивно. Не завжди знання допомагають, доводиться логікою брати. Нас було п'ятеро, хтось тупить, інший дає відповідь і так весь час. Я особисто близько половини завдань навіть не встиг зрозуміти що до чого, а мої друзі вже відкривали наступні. Було нереально круто! Дякуємо!
- Кирил

★★★★★
Мені у Вас дуже сподобалося! Кімната «Хижак» це просто щось. Так все заплутано, з цієї гуманітарною місією, пропажею загону. Ми як потрапили в цей занедбаний бункер, то у мене аж дух перехопило. І відразу понеслися ці підказки, ключі. І так розгадуєш, а кінця й краю їм немає. А час іде, і якщо чесно, на нього взагалі не звертаєш уваги, поки не залишається хвилин 10. Потім просто починаєш судорожно все шукати, вирішувати. Адреналін і круті емоції забезпечені!
- Поліна

★★★★★
О, «Хижак» явно для любителів екстриму. Це не просто звичайна кімната з безліччю ключів. Це реальний бункер, і тут реально відчуваєш себе моторошно. Я особисто хотів швидше знайти розгадки і вибратися. Цілу годину пройшов, здавалося б, за лічені хвилини. 32 завдання було в підсумку. Це багато, але всі вони клацали швидко, як насіння. Окреме спасибі за нереально круті декорації і елементи в бункері. Все дуже правдоподібно.
- Макс

★★★★★
Була в Квест Кімнаті Хижак !!! Хлопці, Ви кращі !!! Все дуже круто, цікаво і реалістично. Я скажу, що 500 гривень ми ще так з розумом не витрачали. Ці відчуття і враження запам'ятаються надовго. Я була з одногрупниками, пацани ще ті, було і смішно і страшно, і я переживала, так як ми просто не встигали за часом. У підсумку за одну хвилину до кінця все вирішили. Молодці, створюйте побільше таких цікавих кімнат, будемо до Вас ходити.
- Діана

★★★★★
Я не люблю квести, але коли дружина подарувала похід в таку кімнату, відмовити не зміг. Тепер я беру свої слова назад, полюбив квести, серйозно. Були в хижаків. Ну там такий занедбаний бункер, ми шукаємо втрачений загін. Часу в обріз, загадок до фіга. Що робити, включаєш логіку. Загалом, весь спектр людських емоцій буде забезпечений. Це вже точно. Тепер ось і я хочу дружині такий цікавий сюрприз зробити. Планую в кімнату про Робін Гуда зводити, думаю, їй сподобається.
- Ілля

★★★★☆
Були ми в квест кімнаті Хижак. Творцям великий респект! Попрацювали вони на славу, інтер'єр так продуманий, і тема цікава. Квест не дуже складний, на 4 тяне. Деякі загадки давалися важко, деякі взагалі легкотня. Але ми ледве встигли вчасно все зробити. В цілому, мені дуже сподобалося, ще обов'язково до них прийду на інший квест. Ціна супер, можна дозволити без проблем. А ось емоції дійсно вартують набагато більше!
- Кравченко Іван

★★★★★
Дякую за квест «Хижак»! Зазнала неймовірних емоцій. Бункер так зробили класно, не відразу і зрозумієш, що все не насправді. Загадки класно придумали, все логічно пов'язане. Начебто і багато, 32 штуки на годину часу. Але встигнути розгадати всі цілком реально. У такий азарт заходиш, навіть не віриться, що звичайна кімната може давати такий результат. Загалом, мені сподобалося, а всім рекомендую обов'язково сходити і отримати цей адреналін!
- Дмитро
Имя
Email
Заголовок
Рейтинг
Отзыв
Ми чекаємо Вас тут