Квест кімната «Остання таємниця Союзу»

Квест кімната Секретна лабораторія - таємниця часів Радянського Союзу

СРСР активно протистояв на геополітичному просторі країнам капіталістичного табору. Величезні фінансові кошти, промисловий і людський ресурс були задіяні в розробці нових видів озброєння. Співробітники КДБ займалися засекречені об'єкти, де працювали групи вчених. На одному такому об'єкти була створена сироватка, використання якої дозволяло солдатам ефективно виконувати бойове завдання не відчуваючи страху, болю, втоми. Але стався незрозумілий збій і після вакцинації люди стали перетворюватися в жахливих зомбі - некеровані машини для вбивств. Ситуація збіглася з моментом розпаду Союзу, контейнер з препаратом був поміщений в тайник в межах локації, об'єкт піддався консервації і про нього надовго забули. Але сьогодні все змінилося, почалося полювання за вакциною.

Квест кімната Секретна лабораторія - захоплююча пригода, яка потребує від учасників команди повної концентрації уваги, кмітливості, швидкої реакції, кмітливості. Їх основна мета першими знайти захований контейнер з небезпечним препаратом і на благо всього людства його знищити. Але зробити це дуже непросто.

Радянська секретна лабораторія - квест кімната в клубі Гепард

Приймаються попередні заявки на участь в грі з науково-фантастичним сюжетом. Допускається кількість гравців від 2 до 6, в тому числі підлітки-старшокласники. Необхідно врахувати, що рівень складності вище середнього і в процесі проходження належить знайти відповіді на 28 неймовірно заплутаних загадок. Квест кімната Лабораторія має відповідні періоду тридцятирічної давності інтер'єр та обладнання, які передають атмосферу науково-дослідного центру, де колись інтенсивно велася робота.

Гепард

Бронювання квест-кімнати «Остання таємниця Союзу»:

Переконливе прохання, при бронюванні кімнати “на сьогодні”, повідомте про це менеджера за телефоном
098 111-99-11.
2-6 чоловік
60 хвилин
Складність: вище середнього
28 загадок
Вік: 14+
Жанр: науковий, пригоди
Рейтинг:
Квест кімната «Остання таємниця Союзу» Overall rating: ★★★★★ 4.7 based on 17 reviews.
5 1
Вартість

Пн — Пт:
з 10:00 до 17:30 — 700грн
з 17:30 до 20:30 — 1000грн

Сб — Нд:
з 10:00 до 20:30 — 1000грн

500 UAH

Відгуки гравців

★★★★☆
Дякую. Все сподобалося. Було дуже цікаво. Окрема подяка за фото.
- Olga

★★★★☆
Я під враженнями від кімнати «Остання таємниця Союзу». Був там буквально місяць тому. Незрозуміла така будівля, зовні взагалі жах, відразу навіює паніку і страх. У самій кімнаті все досить просто. Загадки складні, всього 28 штук. Але деякі були взагалі не логічними. Ми-то її пройшли, але загальне відчуття незадоволеності залишилося. Не дотиснули хлопці, ідея супер, а виконання на 8. Для загального розвитку можна і піти.
- Григорій

★★★★★
Ми з хлопцям з групи вирішили піти в Квест про лабораторію. Моторошнувата історія, думали буде щось дуже круте і заплутане. Так і виявилося. Коротше, прийшли в цю лабораторію, все таке старе, ну реально 90-і роки. Загадки заплутані, так відразу і не розкусиш, час іде, ситуація загострюється. Я скажу, якби нас було 4 або 3, то точно не встигли. А так 6 голів якось зметикували, і змогли вкластися в час. Мені сподобалося!
- Ярослав

★★★★☆
Люблю Квести, які мають свою передісторію. Реально було цікаво шукати цю сироватку. Правда збентежило, що не можна чіпати предмети до тих пір, поки не буде про них загадок. Це трохи псує інтригу. Завдання реально складні були, це не для новачків. Я ось деякі взагалі не зрозумів. Якби не дружина, то так би і застряг та 12 загадці. Загалом, вражень нам вистачило з головою. Ми задоволені, можна з'їздити для різноманітності.
- Микитюк Федір

★★★★★
Потрапили в покинутий будинок чи то просто будову. Усередині білосніжна лабораторія, малюсінька. Предметів взагалі дуже мало, я навіть здивувався, де тут заховано 28 підказок. Час так страшно запустився, дівчата наші аж здригнулися. Атмосфера продумана до дрібниць, все радянське, старе таке, пошарпане. Загадки складні, змушують дійсно лишній раз помислити, згадати, проявити кмітливість. Цілком нормальна кімната, зі своїми приколами. На тверду 5 заслуговує!
- Леонід

★★★★★
У мене реально аж дух захоплює, коли згадую квест кімнату про Останню загадку Союзу. Я Взагалі люблю історію, таємниці тих часів. І тут такий фарт - квест, та ще й ціна помірна. Я був в захваті. Загадки різної складності, іноді ми мусіли трішки напрягтись, задіяти логіку, хоча и вона не завжди допомагала. Одним словом, час пролетів непомітно, и ми на останніх хвилинах змогли найти ту сироватку. Надзвичайні емоції! Дякую!
- Болеслав

★★★★★
Я вже встигла побувати в десятках квест кімнат, і не тільки в Україні. Але ось найбільше запам'яталася історія про останню загадку Союзу. Такого моторошного приміщення я ще не бачила. Ні, всередині все нормально, звичайний медичний кабінет. Але поки до нього доберешся, то уже на собі всю суть гри відчуваєш. Хлопці-творці молодці, всі загадки мають логічний ланцюжок, якщо відразу в'їхати в курс справи, то можна все встигнути вчасно розгадати.
- Олена

★★★★★
Два тижні тому якраз проходили квест. Потрапили в кімнату: остання таємниця союзу. Я таке не дуже люблю, мені б щось типу Пили подавай. Але блін, це було реально круто. Спочатку моторошна історія, незрозуміла будівля і потім білосніжна кімната, як в дурці, з купою дивних речей. Я і сама втягнулася в процес, і загадки були не такими вже складними, як може здатися на перший погляд. В цілому кімната тягне на п’ятірку. Продумано все до дрібниць, круто і покидаєш кімнату задоволений.
- Євгенія

★★★★★
Величезне дякую за круту квест кімнату. Це ідея з лабораторією і сироваткою, що робить з людей справжніх зомбі - просто щось. Все так заплутано, спочатку здається, що логіки немає абсолютно. Я це реально говорю. Перші п'ять завдань були капець якими складними. Потім якось попустили і ми з хлопцями стали вловлювати зміст, наростили темп і ледве встигли. За атмосферу міцна 5, да і за самі завдання також. Дуже класно, коли не тільки руками, а і головою приходиться працювати.
- B'ячеслав
Имя
Email
Заголовок
Рейтинг
Отзыв
Ми чекаємо Вас тут