Подарунковий сертифікат

Хочете зробити другові, близькій людині, родичеві або колезі по роботі оригінальний презент? Сертифікат на гру в квест кімнатах «Гепард» – чудова ідея! Гра нового формату дарує приголомшливі емоції і переносить учасників в іншу реальність. Такий подарунок можна презентувати на День народження, Новий рік, ювілей та на будь-яке інше торжество!

Вартість сертифікату на квести «Робін Гуд», «Хижак», «Остання таємниця Союзу», «180 градусів» становить 600 грн. За доставку в межах міста потрібно доплатити 80 грн. Сертифікат має необмежений термін дії. Гра в подарунок – ключ до незабутніх вражень та відчуттів. Презентувавши сертифікат винуватцю торжества, Ви не просто вручите пластикову карту в яскравій упаковці. Ви подаруєте людині масу яскравих емоцій, які залишаться в пам’яті надовго!

Сертифікат на квест – неординарний презент

Подарунковий сертифікат квест кімнати

Найбільш вражаючі речі це пережиті враження. Якщо Ви хочете зробити подарунок від душі, зупиніть вибір на сертифікаті в квест кімнати «Гепард». Це пропуск в світ незвіданих загадок та головоломок. У наших квест кімнатах ми створили реалістичну атмосферу, стилізовану під конкретний сценарій. Потрапляючи в приміщення, учасники забувають про все на світі. Вони шукають ключ до таємниці, використовуючи логічне мислення, кмітливість та інтуїцію. Від цього процесу гравці отримують незрівняне задоволення та заряджаються позитивною енергетикою!
Сертифікат на квест – відмінний подарунок на корпоративне свято, 8 березня, День захисника Вітчизни, сімейне торжество. Він ідеально підходить людям, які хочуть вийти за грань звичного життя, бажають перевірити свої інтелектуальні здібності і люблять гострі відчуття. На 60 хвилин вони потрапляють в іншу реальність, наповнену пригодами!

Ми впевнені, що сертифікат на квест кімнати «Гепард» стане бажаним подарунком для Ваших друзів і близьких людей! Це чудова можливість відволіктися від щоденної суєти, розвинути логічне мислення і уважність, спробувати сили у вирішенні головоломок та відточити навички роботи в команді!