Від чого залежить складність квест кімнат?

Рівень складності квест кімнати

Квест кімнати – це нова захоплююча розвага сучасної молоді. Брати участь може від 2 до 6 осіб. Тому для проходження можна сміливо брати з собою друзів і родичів. Повальний інтерес пояснюється незвичністю цієї гри. Гра, що зійшла з екранів комп’ютерів, інтригує своєю реалістичністю. Адже, на відміну від комп’ютерних ігор, тут можна все помацати власними руками!

Від чого залежить рівень складності в квест румі?

Що з себе представляє квест рум? Гравців закривають в поещеніі з якого вони повинні вибратися, розгадуючи загадки і головоломки. Найчастіше, на «втечу» дається 60 хвилин. Тому існує ще одна назва цієї розваги – escape the room.
Чи складно грати? Кожна кімната тематично оформлена, в ній створюється відповідна атмосфера, щоб гравці могли поринути з головою в пригода. Відповідно до тематики організатори створюють загадки і головоломки, які необхідно розгадати. І чим складніше ці головоломки, тим вище рівень складності.
Всього є три рівня складності:

  • легкий рівень;
  • середній;
  • високий/вище середнього.

Чи складно буде грати?

Як і в багатьох комп’ютерних іграх, рівень складності квест руму впливає на те, наскільки легко буде вирішувати завдання. Якщо Ви прийшли пограти вперше, то краще віддати перевагу «легкому» варіанту.
Часто в квест руми приходять разом з друзями, і ще частіше, ці друзі вже грали. У таких випадках можна пройти гру на складному рівні. У клубі «Гепард» є руми для новачків і досвідчених гравців:

  • Робін Гуд – приголомшлива атмосфера Англії XIV століття. Складність проходження середня, з таким завданням впораються і новачки.
  • А ось квест рум «Остання Таємниця Союзу» має високий рівень складності. Тому для проходження необхідно мати хоча б невеликий досвід.

Чим допоможе гра в реальності або знання в грі?

Quest room – це дуже популярна інтелектуальна гра. Тому місць для її проведення дуже багато. Організатори пропонують різні сюжетні лінії, починаючи від звичним нам дитячих казок і закінчуючи фантастичними фільмами (Хижак, Silent Hill і ін.).
Тематика також впливає на складність проходження. Історичний жанр може виявитися простіше, ніж фантастичний Хижак. Адже багато відповідей на загадки можна почерпнути з книг, які кожен читав в підручниках з історії або навіть в дитинстві, як казки про «доброго розбійника», захисника слабких і пригноблених Робіна Гуда.
Проходячи всі нові квести, підвищуючи рівень складності Ви вчитеся розуміти себе, тренувати витривалість, терпіння, перевіряти власну здатність критично і логічно міркувати, бачити зв’язок там, де його не знаходять інші.