Кращий подарунок на День народження – квест кімната

Цікавий подарунок для допитливих і активних людей!

Що подарувати активному і допитливому другу? Ваш знайомий і дня не може прожити без пригод? Зробіть оригінальний подарунок, який він запам’ятає назавжди! Квест кімната – це Мегапопулярні інтелектуальна гра сучасності.
Суть полягає в тому, що гравців закривають в кімнаті з якої вони повинні вибратися, використовуючи різні «підказки» і вирішуючи головоломки.

Трохи історії

У 94 році, завдяки комп’ютерній грі Noctropolis подібна ідея вперше побачила світ. А ось популярність гра, як і сам термін Escape the room знайшла тільки в 2000. За допомогою тих, хто любить загадки і головоломки гра вирвалася зі світу пікселів і захопила реальність.
Найцікавіше, що загадки залишилися такі ж інтригуючі, але тепер їх можна помацати власними руками.

У чому особливість румів?

Чудовий подарунок на День народження. Це свято, яке буває тільки один раз в рік. І варто залишити безліч чудових спогадів про цей день. Ігрові кімнати – це відмінний варіант для проведення часу з друзями. Вони мають ряд особливостей:

  • в кімнаті може знаходиться від 2 до 6 людей;
  • як правило, на розгадку квесту дається 60 хвилин;
  • розрізняють кілька рівнів складності проходження, як і в багатьох іграх;
  • тематика може бути різною (розповіді Агати Крісті, Шерлока, казки, тематика бібліотеки, спорту та ін.).

Кімнати наповнені безліччю тематичних речей і аксесуарів, які призначені для розгадки головоломок.

Пориньте в атмосферу…

Сценарії створюють досвідчені фахівці квест руму Гепард. Це не нудні і не банальні розваги. Щоб відвідувачі могли з інтересом провести час створюються цікаві сценарії, які змусять Вас розкинути мізками. У квест румах важливу роль відіграє командна робота. Тому можете сміливо кликати з собою друзів і близьких.
Ретельно продумані декорації, звук і світло – все це дозволяє створити відповідну атмосферу, щоб гравці могли повністю зануритися в гру. Над створенням квестових румів Гепард старається професійна команда, кожне приміщення проходить попередні тести, що дозволяє виявляти недоліки і швидко все виправляти.

Цікава пригода в клубі Гепард запам’ятається надовго!

Щоб грати було набагато цікавіше, творці кімнат розробляють цілі сюжетні лінії. У клубі Гепард Ви можете зіграти в різних тематичних кімнатах:

  • Захоплююча кімната «Хижак» для тих, хто обожнює гострі відчуття!
  • «180 градусів» – незвичайна пригода, яка переверне Ваш світ з ніг на голову.
  • Загадкова «Остання Таємниця Союзу», яка дозволить відкрити таємну завісу.
  • В румі «Робін Гуд» максимально передана атмосфера Англії XIV століття. За годину необхідно знайти славного захисника пригноблених за допомогою підказок.

Також в клубі Гепард є цікаві руми Silent Hill, Граф Монте-Крісто та інші, які допоможуть з інтересом провести час в компанії друзів або близьких в самий радісний день у році!