Квести – спосіб зробити суботній вечір цікавим

Нерідко великі компанії стикаються з досить серйозною проблемою: починають набридати звичайні посиденьки в піцерії або походи в кіно, або ж звичайні прогулянки, або ще щось звичне і давно випробуване. Через це починають виникати розбіжності на грунті того, як провести майбутній вихідний. Часом це навіть переходить в абсолютно тупикові ситуації, коли людям хочеться зібратися разом, але загальне заняття вони придумати не можуть.

Але в таких випадках не варто думати, що все втрачено. Існує дуже цікавий і практично універсальний спосіб, як зробити вечір суботи абсолютно незабутнім і цікавим – провести квест. Але перед тим як дізнаватися, як організувати квест, варто розібратися, що це взагалі таке.

Що таке квести?

Квести – досить популярний останнім часом спосіб розваги, який з’явився на Заході і поступово дійшов до наших місць.Існує кілька видів квестів, які умовно можна розділити на наступні типи:

  1. Рольові ігри.
  2. Піші квести.
  3. Квести в спеціальних стилізованих кімнатах.

У кожного з варіантів є свої особливості. Перший полягає в повному перетворенні в прописаного сюжетом персонажа і виконанні поставлених перед ним місій. Другий – в проходженні завдань, намічених на карту – зазвичай дані квести проводяться між кількома командами на швидкість. І третій тип – квести в кімнатах. Їх суть полягає в тому, що групу людей закривають в приміщенні і їх завданням стає вибратися звідти, використовуючи надані підказки. Квест кімнатазазвичай являє собою приміщення, обладнане в певному стилі з певним антуражем. На кожну гру є окрема кімната.

Як провести класний квест?

Залежно від обраного типу гри залежить і те, як зробити квест гру. У будь-якому випадку є два варіанти: спробувати зробити все самостійно, або звернутися до фахівців. У першому випадку вирішила провести квест компанії доведеться попітніти над вибором сценарію, створення відповідного антуражу у вигляді костюмів і декорацій, прописування ролей і над багатьма іншими дрібницями. Якщо ж надходити більш розсудливо, то найкращою відповіддю на питання «як створити квест гру?» Стане наступний відповідь: домовитися з професіоналами за деякий грошову винагороду.

З огляду на те, що квест кімнати – найбільш поширений на даний момент вид розваг, варто починати з підбору підходящого установи. Також було б непогано визначитися: у грі, на яку саме тему хотілося б взяти участь компанії.Після цього хвилюватися про те, як зробити гру квест цікавою, вже не доведеться.

Квест кімнати Києва

Київ багатий на різні квест кімнати, але варто звернути увагу на кімнати Гепард. Люди, що працюють над їх створенням, знають, як зробити цікавий квест, і як створити для нього відповідний декор. Адже декор впливає на те, як глибоко в гру зможуть піти учасники і чи зможуть вони це зробити взагалі. Вибравши відповідне місце з цікавим сюжетом, питання про те, як провести квест відпаде. Залишиться тільки насолоду цікавим сюжетом і захоплюючою атмосферою.