Квести – незвичайна розвага для компанії

У пошуках цікавого і нестандартного способу розважитися, люди придумали щось зовсім особливе – квести. Даний вид занять для компанії відрізняється від звичних карткових, спортивних, настільних і інших звичних колективних ігор.Квести сприяють підняттю командного духу, згуртовують людей і вчать швидко виходить з нестандартних ситуацій. І все це відбувається в невимушеній ігровій обстановці, яка ще й розслаблює людину, і змушує його забути про проблеми.

Для квестів зазвичай необхідно виїжджати кудись в місто, але існує можливість зробити подібну гру і вдома. І для тих, кого цікавить, як провести квест будинку, найкраще буде для початку все-таки побувати на кількох квестах, організованих професіоналами, для того, щоб визначитися з типом майбутньої гри.

види квестів

По суті, всі квести можна поділити на три типи:

  1. Ігри в спеціальних стилізованих кімнатах.
  2. Квести-рольові ігри.
  3. Прогулянкові квести (пошук скарбу).

Перший тип має на увазі під собою те, що людей закривають в кімнаті, і їх завданням стає вибратися звідти за годину або два, використовуючи ті матеріали, підказки та засоби, які передбачені сценарієм гри. Ті, хто цікавиться, як зробити квест будинку, повинні розуміти, що квест вийти з кімнати вкрай незручно і складно провести в домашніх умовах.

Другий тип полягає в тому, щоб, відповідаючи прописаної історії, досягти цілей, поставлених перед персонажем.Кожному учаснику видається листочок з описом його героя, історією його життя і його цілями в грі. За дуже короткий час людина повинна перетворитися в цього героя і почати домагатися його цілей. Даний квест вже простіше провести вдома.

Третій же тип зазвичай являє собою щось на зразок пошуку захованого скарбу по карті. Зазвичай такі квести проводять як змагання між командами, і захід виходить досить масштабним. Але, в принципі, в домашніх умовах він теж можливий.

Як зробити квест будинку?

Ті, кого досі не покидають думки про те, як організувати квест самостійно, мають два шляхи, за якими можна піти.Перший шлях – розробити сценарій, прописати персонажів, цілі і тонкощі гри, створити антураж у вигляді декорацій і костюмів, прорепетирувати, підготуватися і спробувати провести квест. Але, в будь-якому випадку, зробити все це буде досить складно.

Тому є другий шлях – спробувати домовитися про те, щоб професіонали в цій сфері провели захід. Такі люди точно знають, як зробити квест в домашніх умовах і зможуть виконати це завдання не тільки куди швидше, але і дуже якісно.З фахівцями точно не доведеться хвилюватися про те, як організувати квест будинку так, щоб це було цікаво і захоплююче – вони зроблять все самі.