Квест – спосіб провести День Народження так, щоб це запам’яталося

Часто перед святкуванням чергового Дня Народження перед іменинником виникає велика проблема: де і як провести цей день так, щоб це було весело, незвично і захоплююче? Боулінг, ролики, кіно і інші подібні розваги вже давно приїлися, і приходить усвідомлення того, що день може виявитися до остраху нудним.

Але компанія друзів може виправити ситуацію. Набирають останнім часом високою популярністю квести – ось відмінний спосіб проведення часу на свято. Даний вид розваг відрізняється нестандартністю і тим, що розрахований на команду – а на святкуванні Дня Народження зазвичай збирається якраз досить велика компанія. Тому товариші можуть здивувати друга і, довідавшись, як провести квест на День Народження, зробити цей день дійсно незабутнім.

Які є типи квестів?

Для того щоб провести квест, потрібно визначитися з його типом. Для свята можуть підійти наступні варіанти:

  1. Похід в квест рум , з якої друзям і імениннику належить вибратися, використовуючи силу своєї кмітливості і деякі підказки.
  2. Рольова гра, яка може розважити веселими перетвореннями знайомих людей.
  3. Піший квест з метою пошуку предмета або ж подарунка.

Особливо привабливий квест на День Народження по місту, так як він підігріє інтерес іменинника і дасть можливість побігати по різних пунктах міста, використовуючи карту, деякі підказки та даючи шанс провести день дійсно активно і весело. Квест пошук подарунка на День Народження ще й дасть імениннику шанс оцінити і зрозуміти те, наскільки він дорогий друзям, які так постаралися, щоб зробити його свято незабутнім.

Як організувати квест?

Після прийняття такого рішення, постає інше питання: як організувати квест на День Народження? Адже хотілося б, щоб все було зроблено найкращим чином і саме так, як це бачать витівники даного дійства.

Є два варіанти відповіді. Перший – спробувати прописати сценарій, створити антураж, нанести намітки на карту і провести цю гру своїми силами. Це можливо, але виконати все якісно буде досить непросто. Другий – звернутися до професіоналів, залишити свої побажання з приводу майбутнього квесту і зі спокійною душею довірити фахівцям цю справу. У підсумку день стане несподіваним і унікальним не тільки для іменинника, але і для його друзів.