Квест на 6 чоловік

Квест на 6 чоловік – відмінний спосіб відпочинку з друзями

Віртуальні квести давно завоювали серця мільйонів шанувальників з різних куточків світу. У перекладі з англійської слово quest означає пошук. Згідно сюжетної лінії для подальшого просування в грі, герой, керований геймером, повинен займатися розшуком важливих повідомлень, предметів та інших підказок. Гравцеві доводиться вирішувати безліч логічних завдань, від правильності яких безпосередньо залежить фінальна успішність. Для того щоб повніше відчути гостроту гри, були придумані інші квести – нова розвага в стилі real-life. Перші стилізовані в дусі конкретної комп’ютерної гри room escape з’явилися в 2007 році в Японії і Китаї. Новинка сподобалася і придбала масову популярність в різних країнах, в тому числі в Україні. Сьогодні клуби і центри дозвілля, де відкрита квест кімната в Києві, користуються підвищеним попитом, особливо серед найбільш активної частини населення – молоді. Старшокласники, студенти, юнаки і дівчата, яким подобається думати і інтелектуально розвиватися, не відмовляють собі в задоволенні під час спільного проведення дозвілля пройти квест на 6-8 чоловік. Командна гра зміцнює дружні стосунки, дозволяє проявити кмітливість, кмітливість та інші таланти. Здавалося б, не дуже важке завдання – знайти вихід із замкненої ескейп кімнати, але від кожного учасника команди, яка проходить квест на 6 осіб, буде потрібно внести в загальну скарбничку персональний внесок і спільно знайти рішення головоломки. Важливо діяти узгоджено, вчитися колективно приймати відповідальні рішення.

Чудова ідея нестандартно відзначити професійне свято або корпоратив – квест на 6 чоловік. У неформальній обстановці колеги по роботі краще пізнають одного, відчують підтримку і взаємовиручку, від душі повеселяться і добре відпочинуть.

Клуб Гепард – гостросюжетний квест на 6 чоловік в Києві

Розглядаючи варіанти розваг на уїк-енд, варто заглянути в клуб Гепард, де створені найкращі умови для цікавого проведення часу і завжди раді постійним клієнтам і новим гостям. За 60 хвилин можна пройти тематичний квест на 6 чоловік Остання таємниця Союзу або інші ігри з меншою кількістю учасників. Яскраві емоції та незабутні враження на 100% гарантовані!

Якщо захочеться креативно, неординарно привітати друга в день народження, в клубі можна придбати подарунковий сертифікат. У призначений день запрошення на квест для 6 чоловік в Києві буде доставлено кур’єром за вказаною адресою.