Квест на 10-12 чоловік

Квест на десять чоловік

Квест на 10 осіб – відмінний варіант для поліпшення командного духу в колективі. Останнім часом в словниковий запас співробітників різних українських фірм увійшло таке слово як тимбилдинг. Даний термін описує заходи, спрямовані на згуртування співробітників, що, в свою чергу, повинно позитивно вплинути на ефективність роботи.

Квест для 10 осіб є популярною формою корпоративної вечірки, в процесі якого працівники вчаться працювати в команді і довіряти один одному. Також відвідування квест кімнат допомагає відкрити різні сторони учасників, що може бути корисно для керівництва компанії: дізнавшись сильні і слабкі сторони кожного співробітника, можна правильно ними користуватися.

Проходить квест 10 осіб у формі змагання між двома командами, так як самі по собі квест кімнати розраховані на не так велика кількість людей. Вирішуючи разом головоломки і загадки, гравці вчаться враховувати думку кожного учасника і приходити до компромісних рішень для загального блага. Направляють гру провідні, допомагаючи зі складними завданнями і підбиваючи учасників більш активно прагнути до перемоги. Атмосферу ж створюють декорації та костюми, які видаються організаторами розваги.

Також існують варіанти і для більшої кількості людей: квест на 12 осіб і так далі. Крім того, у даного типу ігор є такі переваги:

  1. Невисока вартість.
  2. На подібний корпоратив не втече багато часу – квести рідко займають більше двох годин.
  3. Кількість емоцій, отриманих в процесі гри, буде приводом для усмішок на обличчях приватників ще довгий час.
  4. Можна вибирати рівень складності і сюжет, який може стосуватися як реального світу, так і бути абсолютно надуманим.

Квест – кращий спосіб добре провести час з великою компанією!