Квест-кімнати в Києві – яскравий день народження!

У сучасних реаліях школярів рідко вдається чимось по-справжньому захопити. Наявність будинку різних гаджетів відкриває величезні можливості в отриманні нових знань і розваг, не виходячи з дому. У цьому прогрес нашого часу і в той же час регрес, так як здивувати підлітка і відірвати від комп’ютера стає все складніше.

Квест-кімнати в Києві, організовані в пейнтбольному клубі «Гепард» – відмінна можливість провести вихідний день або свято разом з друзями в захоплюючій, цікавій обстановці.

Суть квесту полягає в пошуку розгадок до спеціально заплутаним завданням. Це інтерактивна гра, яка зійшла з інтерфейсів гаджетів безпосередньо в реальний світ. Тому вона так цікава дітям.

Квести в Києві мають різну ступінь складності, різний час, за який діти повинні впоратися із завданнями, і призначені для хлопців різного віку.

Менеджери нашого клубу дадуть повну і професійну інформацію про кожній кімнаті, а також допоможуть підібрати цікаву гру для вашої дитини і його друзів.

Від чого залежить вартість замовлення квест-кімнати в Києві?

На ціну розваг впливають такі чинники:

 1. Кількість завдань, які потрібно виконати;
 2. Ступінь складності гри;
 3. Час, виділений для розгадок;
 4. Кількість учасників;
 5. Час проведення ігор (у вечірні години грати дорожче, ніж днем).

З вартістю розваг можна ознайомитися в нашому прайсі.

Самі незвичайні квест-кімнати в Києві

 • «Робін Гуд». Дія гри переносить учасників в Англію XIV століття. Місцеві жителі збунтувалися проти шерифа, який обклав народ непосильною даниною. Мета гравців – пошук захисника бідних людей Робін Гуда. Вони бажають приєднатися до нього і разом продовжувати боротьбу. Допомога в цьому учасникам надає брат-священик, який ховає гравців від ворогів в квест-кімнаті. Хлопці повинні знайти Робін Гуда за годину, скориставшись підказками.
 • «180 градусів». Квест-кімнати в Києві нагадують лісовий будиночок, де всі предмети перевернуто догори дном. Такий планування ви не знайдете ніде в Києві. Від учасників гри потрібно вирішити найрізноманітніші завдання, щоб знайти вихід з приміщення. Це захоплююча і незвичайна кімната.
 • У світ квестів в Києві допоможе перенестися гра «Остання таємниця Союзу». Кімната організована в стилі лабораторії радянських часів. Мета хлопців знайти сироватку, яку нібито вводили військовослужбовцям Радянського Союзу для підвищення витривалості і ефективності при виконанні завдань. Винайдений препарат незабаром мав небажані наслідки і почав перетворювати людей в «зомбі». Сироватка була захована. Для її пошуку потрібно вирішити близько трьох десятків складних і заплутаних завдань. Гра призначена для підлітків і дітей старшого віку. Вона складна і захоплююче-цікава.
 • «Хижак». Гра в квест-кімнаті в Києві полягає в розгадуванні таємниць захованого в нетрях Центральної Африки бункера і пошуку загубленого загону. Він повинен був виконати важливу місію – доставити гуманітарну допомогу нужденним. В потрібний час загін не повернувся на базу. Потрібно знайти його і знешкодити намітилися ворогів місії.

Крім перерахованих ігор в Гепарді є безліч цікавих квест-кімнат в Києві, які зацікавлять дітей різного віку, інтересів і статі.

Часто задавані питання

 1. Яку квест-кімнату вибрати для дівчаток?

  Дівчаткам від 14 років підійде квест-кімната «Робін Гуд».

 2. Квест-комнаты для пацанов

  Будь-яка інтерактивна гра, організована нашим пейнтбольним клубом підійде хлопчикам. Кращі квест-кімнати в         Києві «Хижак» і «Робін Гуд» будуть цікаві хлопцям 12-14 років.

 3. Скільки дітей може брати участь в розвагах?

  Ігри включають від 2 до 6 учасників. При бажанні можна задіяти до 10 осіб.