Квест кімнати – прибутковий бізнес

Дане твердження базується на очевидною зростаючу популярність цього виду розваг. З’явившись не так давно, квест кімнати встигли за кілька років захопити увагу місцевого споживача тим, що вони пропонують спосіб весело і незвично провести час з компанією.

Суть квест кімнат полягає в тому, що групі людей, що знаходяться всередині, пропонується спробувати вибратися із замкненої кімнати. У приміщенні знаходяться різні підказки, але обмежений час і лякає атмосфера квестів змушує учасників відчувати радісне хвилювання і сплеск адреналіну. Залежно від обраного сюжету, люди перетворюються в ув’язнених, піратів, жертв викрадення або інших персонажів, що додає грі натуральності.

У зв’язку з цим, багато підприємці замислюються про те, як відкрити квест рум і чи варто цим займатися взагалі?

Як відкрити квест кімнату?

Відкриття подібного закладу повинно бути добре продумано, інакше справа може з тріском провалитися. Тому ті, хто задумав відкриття квест кімнати, повинні розробити бізнес план і прописати в ньому наступне:

  1. Скільки коштів необхідно для відкриття установи? (Прорахувати витрати на оренду приміщення і комунальні послуги, ремонт, створення і покупку реквізиту, зарплати робітникам та інше).
  2. Скільки часу піде на обладнання та розкрутку кімнати? (Слід визначитися зі стратегією реклами).
  3. За якийсь час повинна окупитися квест кімната, і які прибутки надалі вона повинна приносити?

В останньому пункті найголовніше – правильно розробити стратегію. Прибуток подібного закладу залежить від багатьох факторів. Наприклад, важливо, щоб сценарії квестів були цікаві людям і відрізнялися від сценаріїв інших подібних установ – це приверне більшу кількість клієнтів. Також варто задуматися про те, щоб розподілити квести за віковими категоріями та різних тематик. Це і багато інших нюансів допоможуть зробити все правильно тим, хто задається питанням «Як зробити квест кімнату?»

Корисні поради по відкриттю квест бізнесу

Квест кімнати відносяться до бізнесу, успіх якого залежить від того, чи сподобається пропозиція широкої аудиторії.Тому перш ніж починати створення квест кімнати, варто проаналізувати ситуацію на ринку розваг і всю цільову аудиторію, з якою планується отримувати прибуток. Саме в результатах докладного дослідження криється відповідь на питання про те, як відкрити свою квест кімнату так, щоб це було вигідно.

Для простого прикладу можна взяти середньостатистичного студента і спробувати створити модель квесту, який буде йому цікавий. Для правильного вирішення подібного рівняння досить буде знати, які кінофільми популярні в даний момент, що підриває соцмережі і в якому колі спілкування крутиться окремо обраний людина. Отримати ж відповіді на всі ці питання можна досить просто – провести соцопитування і, в підсумку, вивести більш-менш точну статистику. Для квестів, розрахованих на інші вікові категорії, також можна провести дослідження.

Дана статистика покаже, що саме цікаво потенційному відвідувачеві відкривається новоспеченим бізнесменом установи, а це вже наштовхне талановитого підприємця на думки про те, як організувати квест кімнату. Керуючись простими правилами бізнесу, що будується на торгівлі розвагами, можна зрозуміти принцип того, як створити квест кімнату, яка буде конкурентоспроможна і цікава широкому загалу. Головне – поставити справі правильний старт і не помилитися з тим, як краще подати проект споживачеві.