Квест кімната на 2 особи

Відпочинок для двох

Як зайняти вечір вихідного дня компанії з двох чоловік? Походи в кіно, на ролики, в парк і кафе встигли приїстися, і багатьом жителям столиці хотілося б розважитися більш незвичайним способом. Ним може стати відвідування квесту на двох.

Квест кімната – популярний тип ігор, в яких компанія з певної кількості осіб виявляється замкнутою в кімнаті. Основна мета більшості таких кімнат – вибратися з приміщення, використовуючи розташовані всередині підказки. Розгадавши всі загадки, учасники зможуть не тільки виконати завдання, а й відчути справжній азарт: гра обмежена за часом.

Квест на 2 людини – хороший варіант для закоханої пари або двох кращих друзів. Сюжети таких ігор можуть бути різними: від втечі з в’язниці і до цілого фантастичного пригоди на космічному кораблі. Крім того, у розваги є наступні переваги:

  1. Квест для 2 осіб надає всі необхідні декорації, які сприятимуть більш швидкому зануренню в невеликий ігровий світ. Те ж саме стосується костюмів, які видаються в більшості квест румів.
  2. Найчастіше учасники мають можливість вибрати квест на 2 людини за рівнем складності. Новачки можуть спробувати з найпростіших завдань, гравці ж з досвідом вибирають кімнати з більш складними головоломками.
  3. Якщо гравці не справляються з якоюсь із завдань – не біда, на такі випадки передбачена можливість попросити підказку.
  4. Вартість квесту на двох невелика. Дозволити собі таку гру зможе практично кожна людина з середнім рівнем достатку.
  5. Даний тип часу підійде як для звичайного вихідного, так і як нестандартний спосіб відсвяткувати якусь подію. У будь-якому випадку, це буде весело і захоплююче, а враження залишаться на все життя.

Квест кімната Будинок догори дном

У Києві є кілька варіантів квестів для пари гравців, але одним з кращих по праву вважається квест для 2 осіб Будинок догори дном . Родзинка гри криється в її назві – учасники потрапляють в приміщення, в якому все виглядає, як у звичайній кімнаті, тільки все речі – меблі та інші предмети інтер’єру – прикручені до стелі. Гравцям належить розгадати двадцять чотири загадки за годину, отримавши величезну кількість вражень і задоволення від захоплюючої і досить інтелектуальної гри. Організатором даного квесту є комплекс Гепард, що створює кращі квест руми в Києві.