Що таке квест і квест кімната

Квест

Квест – це гра, виконавши всі завдання якої, учасник або учасники отримають винагороду. Термін часто використовується з різними відтінками значення. У комп’ютерних іграх переважає саме те значення, яке було зазначено вище. Однак, існують також інші варіації використання даного слова. Їх все об’єднує те, що квест являє собою гру, в якій необхідно виконати різні завдання, що призведе до досягнення певної мети.

Існують різні типи подібних розваг. На даний момент найчастіше квестами називають рольові ігри, міські квести на пошук предметів і квест кімнати. Про кожного з типів необхідно говорити докладніше.

Суть рольових ігор полягає в розігруванні певного сюжету. Він може бути взятий з книги або фільму, а може бути повністю вигаданим творцями, яких також називають майстрами гри. Кожен бере участь має певну відведену йому роль і виконує свої ігрові завдання, прагнучи досягти своїх цілей. Найчастіше цілі персонажів сприяють досягненню спільної ігрової мети, яку прописують в сюжеті творці.

Міські квести – щось на зразок пошуку скарбу по карті. У межах міста або обмеженої кількості вулиць майстрами розставляються підказки, які вказують на місце з наступною підказкою. Виявивши всі місця і пройшовши завдання для отримання всіх підказок, команда гравців виходить до кінцевої мети. Такі ігри проводяться в формі змагання на швидкість проходження всіх етапів між декількома командами, що складаються з різної кількості людей. Організація ж квесту-пошуку вимагає досить багато часу і ресурсів від призвідників.

Також є менш популярні різновиди квестових ігор: наприклад, лабіринти, квести в віртуальної реальності, ігри з закритими очима і інші.

Квест кімнати же представляють дещо інший тип ігор, якому необхідно приділити особливу увагу. Виникнувши не так давно, розвага встигло стати популярним по всьому світу. Воно відмінно підійде як для великої компанії до восьми людей, так і для двох-трьох чоловік.

Квест кімнати

Квест кімната – це тип квестовой гри, що відбувається в закритому приміщенні, в якому створюються певні умови. Найчастіше основним завданням для учасників є покинути приміщення, в якому їх замикають, за певний час і виконавши всі поставлені на початку квесту завдання.

Історія у квест кімнат досить цікава. Спочатку ідея виникла в якості комп’ютерної гри, герою якої необхідно було вибратися з приміщення, в якому він був замкнений. Допомогти йому в цьому повинні були предмети, замкнені разом з ним. На початку двохтисячних років в Японії виникла ідея втілити подібний сюжет в реальності, хоч спочатку багато і порахували подібну затію приреченою на провал. На загальний подив, задумка квест рум сподобалася публіці, і вже досить скоро ідею підхопили різні країни по всьому світу.

У даного способу проведення часу є такі відмінні риси:

  1. Найчастіше кількість гравців в квест кімнаті варіюється від двох до восьми.
  2. Існують варіанти як для тільки повнолітніх, так і для цілих сімей з дітьми. Вони відрізняються за складністю та тематикою.
  3. Перебування в кімнаті обмежується за часом, що додає азарту та адреналіну в процес гри.
  4. Для того щоб відгадати всі загадки і виконати всі завдання, будуть даватися підказки і різні способи рішень. Все необхідне учасники знайдуть в приміщенні, в якому будуть замкнені.
  5. Бувають нелінійні і послідовні сюжети. В процесі послідовної гри перейти до наступної загадки можна тільки після того, як вирішиш попередню. У нелінійному ж типі одночасно можна мати кілька підказок, які, так чи інакше, будуть корисні на якомусь з етапів проходження квест кімнати.
  6. Тематика ігор може бути різною – від фентезі і до втечі з в’язниці. У сюжеті можуть бути відсилання до всесвітньо відомим історіям, прикладом чого є квест Сайлент Хілл . Також історія може мати абсолютно новий сюжет зі своїми особливостями і загадками, що доводить квест кімната лабораторія .

Гепард – кращий комплекс з організації квест кімнат в Києві

Розібравшись з тим, що таке квест, саме час переходити до пошуку відповідного місця для замовлення подібного розваги в Києві. Від організаторів в цьому питанні залежить практично все: від складності сюжету і ступеня його деталізації, і до якості декорацій. Цей аспект дуже важливий, тому що дозволяє учасникам повністю зануритися в процес гри і тим самим значно поліпшити відчуття від даного розваги.

Ті, кого цікавить квест кімната в Києві , повинні звернутися в компанію Гепард. Все квест кімнати, організовані фахівцями даного комплексу, продумані до найдрібніших деталей. Сюжети здивують вас тим, наскільки вони незвичайні, антураж ж повністю занурить вас в гру на час, який буде відведено на рішення її завдань. Крім того, тут ви знайдете квести на будь-який смак і вік. У Гепарді завжди будуть раді подарувати вам незабутні враження!