Квест кімната «Сайлент Хілл»

Квест Silent Hill - ласкаво просимо в містичний світ

Покинутий людьми невелике містечко в американській провінції, оповитий зловісної туманною завісою таємниць і загадок, відповіді на які належить знайти. На тернистому шляху зустрічаються непередбачені труднощі, несподіванки з елементами хоррору, оглушливі відкриття, подіями, які лякають незрозумілістю, підсилюють відчуття тривоги і підвищеної настороженості. Небезпека десь поруч, вона поки ховається, ще не набула чітких обрисів, але підстерігає слушної нагоди для агресивного нападу.

Квест Silent Hill - реальна можливість опинитися в іншому вимірі, перевірити свої сили і міцність нервової системи, проявити кмітливість, здатність приймати правильні рішення в нестандартних ситуаціях. Дуже важливо діяти командно, допомагаючи учасникам і надаючи дружню підтримку на всіх етапах, особливо в гострих, кульмінаційних моментах гри. Тільки колективна воля до перемоги дозволяє розкрити похмурі міські таємниці, подолати похмурі потойбічні сили, повернутися в світ, наповнений сонячним світлом, усміхненими доброзичливими людьми і щастям.

Пройти квест Сайлент Хілл в клубі Гепард

Заявки на участь приймаються від команди, в складі якої від 2 до 5 осіб, які досягли вісімнадцятирічного віку. За відгуками геймерів, квест-рум, на проходження якої відводиться 60 хвилин, ідеально передає атмосферу культової комп'ютерної гри, розробленої японцями, і її знаменитої канадської екранізації. Гра захоплює з першої миті і тримає в напрузі до самого завершення. Розгадка різної складності головоломок, а їх загальна кількість 25, супроводжується вражаючими спецефектами, потужним викидом адреналіну, прагненням знайти вихід.

Гепард

Бронювання квест-кімнати «Сайлент Хілл»:

Переконливе прохання, при бронюванні кімнати “на сьогодні”, повідомте про це менеджера за телефоном
(098) 111 67 67.
2-5 осіб
60 хвилин
Складність: висока
25 загадок
Вік: 18+
Жанр: містика, пригоди
Рейтинг:
Квест кімната «Сайлент Хілл» Overall rating: ★★★★★ 5 based on 1 reviews
5 1
Вартість

Пн — Пт:
з 10:00 до 17:30 — 500грн
з 17:30 до 20:30 — 600грн

Сб — Нд:
з 10:00 до 20:30 — 600грн

500 UAH
Знижки

При проходженні у цей же день ще однієї кімнати знижка – 10%, 2-х кімнат – 20%.

Відгуки гравців

★★★★★
5 5 1
Не дивлячись на те, що я не фанатка всесвіту Silent Hill, кімната мені дуже сподобалася. Тут справді є де поламати собі мізки;) Організатори дуже постаралися і зробили її цікавою та моторошною! Хочу виразити окрему подяку за нестандартні загадки та оригінальний підхід до квесту! Можу із впевненістю сказати, що відтепер це моя найулюбленіша кімната Гепарду)
Имя
Email
Заголовок
Рейтинг
Отзыв
Ми чекаємо вас тут