Loading...
/Квест кімната «Робін Гуд»
Квест кімната «Робін Гуд»2018-02-05T15:51:01+00:00

Квест кімната «Робін Гуд»

14 століття. Англія. Шериф Ноттінгемський підняв податки в декілька разів. Народ в селах збунтувався. Ви з одного маленького селища, як і багато поспішайте приєднатися до загонів Робіна Гуда - захисника пригноблених громадян.
Священик Брат Тук сховає Вас в хатині Робіна Гуда і відволіче патруль Шерифа.
У Вас є 60 хвилин, щоб за допомогою підказок, які перебувають в хатині, знайти Робіна Гуда.

Гепард
Ми постаралися, по можливості, максимально передати атмосферу Англії XIV століття, і зокрема «умовної» хатини Робіна Гуда.
Даний квест має ряд ексклюзивних нововведень, які не мають на сьогоднішній день аналогів в Києві, Україні та за її межами.
Квест створювався три місяці. Над ним працювало 15 чоловік, а тестувало 84 людини. Це перша квест-кімната пейнтбол-клубу «Гепард» та їх партнерів.
Будемо раді надати приємне проведення часу в купе з задоволенням від атмосфери епохи XIV століття.

Бронювання квест-кімнати «Робін Гуд»:

Переконливе прохання, при бронюванні кімнати “на сьогодні”, повідомте про це менеджера за телефоном
(098) 111 67 67.
2-4 людини
60 хвилин
Складність: середня
30 загадок
Вік: 14+
Жанр: історичний, пригоди
Рейтинг:
Квест кімната «Робін Гуд» ★★★★★ 4.9
5 1
Вартість

Пн — Пт:
з 10:00 до 17:30 — 500грн
з 17:30 до 20:30 — 600грн

Сб — Нд:
з 10:00 до 20:30 — 600грн

500 UAH
Знижки

При проходженні в цей же день ще однієї кімнати знижка – 10%, 2-х кімнат – 20%.

Відгуки гравців

★★★★☆
4 5 1
Віддавати 500 гривень за годину, проведену у якійсь кімнаті мені було спочатку шкода. Не розумів резону, за що їх платити. Але потім поступово втягнувся у гру з Робіном. Саме у гру, бо вона мені не замінила реальність. Хоча було цікаво, та хотілося б спробувати щось більш серйозне, драйвове, таке, що пахне реальною небезпекою. А от мої знайомі були у захваті, всім сподобалося шукати підказки та використовувати їх для розгадування таємниць.

★★★★★
5 5 1
Квест-кімнати – це розваги не тільки для молоді, переконані ми – люди середнього віку. Саме до таких я відношу себе і своїх друзів. Здавалося б, у сорокорічному віці треба бути вже серйозними, але так хочеться хоч іноді зануритися у світ пригод. А кімната Робіна Гуда – це та сама нагода відірватися на повну, щоб з понеділка з’явитися на роботу у бадьорому настрої.

★★★★★
5 5 1
У пригодницькому фільмі мріяла побувати ще дитиною і ось моя мрія здійснилася. Почувши про хижу Робіна Гуда, ми з подругами замовили квитки і відразу рвонули туди. Враження у нас були драйвові, ми стільки пережили. Це було захоплююче, непередбачуване дійство. Дуже сприяють справжності атмосфери декорації кімнати, вони переносять у минуле.

★★★★★
5 5 1
Квест проходили командою з 3 людей. Кімната відповідає заявлений тематиці. Стилістика витримана. Загадки логічні та цікаві. Приємний та професійний куратор кімнати. Раджу для відвідання, як новачкам, так і досвідченим квестерам.

★★★★★
5 5 1
Ми з дружиною спонтанно вирішили влаштувати собі такий ось квест-вечір. З кімнат вільних була тільки Робін Гуда. Пішли. Атмосфера зашкалює, дуже реалістично. Було завдань 30. Часу цілу годину дали, але на ділі час просто летить. Ми спочатку довго вовтузилися, не могли в'їхати в суть. Але потім налаштувалися, і давай клацати загадки. Коротше, ледве встигли, на останніх хвилинах. Нам сподобалося, спасибі за вечір!

★★★★★
5 5 1
Подарував подрузі квест-кімнату за часами Робін Гуда. Коротше, нам потрібно знайти цього Робіна за годину, а то все, капець нам. Моя швидко стала загадку за загадкою клацати. Я був в шоці, сам особисто за нею навіть не встигав. Але потім уже почали разом, коли завдання складніші пішли. Я хочу сказати великий респект хлопцям, які все це замутили. Молодці, час ми з дівчиною провели круто, ще раз до Вас прийдемо, може вже на другий квест.

★★★★★
5 5 1
Перебував я в багатьох квест-кімнатах. Це крута річ, цікаво, весело, пізнавально і навіть азартно в деякому роді. Ходили на Робін Гуда - всім раджу. Це щось незвичайне. За жанром прям в точку потрапили. Я як зайшов, так відразу мурашки по шкірі. Загадки теж не погані, що не ууххх як складно, цілком посильно. За годину реально впоратися, ну якщо є логічне мислення. Особисто я з друзями пройшов за 40 хвилин, нам сказали - це був рекорд.

★★★★★
5 5 1
У квесті побувала вперше і особливо не розраховувала отримати надзвичайні враження. Але було цікавіше, ніж сходити в кафе, наприклад, чи кіно. Такі заняття урізноманітнюють одноманітність життя. До того ж, якщо серйозно поставитися до виконання задачі, то можна відкрити у собі талан детектива. Думаю, що відвідаю квест ще раз, правда ще не вирішила, в якому стилі.

★★★★★
5 5 1
Повеселилися круто, дякую величезнееее. Квест Робін Гуд продуманий, приміщення відповідає тому часу, всі елементи, загадки. Ну, видно, що квест створювали не тиждень і не місяць. Він не дуже складний, є взагалі понтові загадки. Часу дають лише оду годину. Спочатку за ним взагалі не стежиш, а останні 20 хвилин тупо бігаєш, нервуєш, намагаєшся все встигнути. Круто, воно того явно стоїть!

★★★★☆
4 5 1
Дуже атмосферний квест. Тематика витримана повністю. Встигли вибратися, але взяли дві підказки.

★★★★★
5 5 1
Очень понравилось, было весело, всем советую пойти)

★★★★★
5 5 1
Ми з друзями вдячні організаторам квест-кімнат, особливо тієї, що в стилі Робіна Гуда, за чудові декорації. Все продумано до найменшої деталі. Відчувається дух середньовіччя в усьому. Захоплюючі відчуття викликає ця пригодницька версія. А найбільш хвилюючі останні хвилини, коли в нас ще було три загадки і обмаль часу, щоб їх вирішити.

★★★★★
5 5 1
Робін Гуд – мій герой дитинства, весь серіал передивилася. І коли з’явилася нагода хоча б на годину приєднатися до умовних бунтарів під його керівництвом, ми з друзями не вагалися. Це так цікаво – поспішати за героєм, втікаючи від шерифа. Таке передати неможливо, тут треба побувати. Тому всім рекомендуємо відвідати цю кімнату, особливо фанатам англійського борця за справедливість.

★★★★★
5 5 1
Дуже цікава квест-кімната. Рекомендую.

★★★★★
5 5 1
Дякую за круту квест кімнату. Це щось новеньке, стилістика незвичайна, та й сам квест не з простих. Над деякими загадками ломали голову довго. Час минав, емоції розпалювалися. Реально на деякий час здалося, що якщо не знайдемо Робін Гуда то все, хана нам там. Час пролетів непомітно, враження залишилися нереальні. Я б усім радив випробувати для себе щось новеньке. Ціна повністю виправдана.
Имя
Email
Оценка
Отзыв
Ми чекаємо Вас тут