Loading...
/Квест кімната «Робін Гуд»
Квест кімната «Робін Гуд»2018-02-05T15:51:01+00:00

Квест кімната «Робін Гуд»

14 століття. Англія. Шериф Ноттінгемський підняв податки в декілька разів. Народ в селах збунтувався. Ви з одного маленького селища, як і багато поспішайте приєднатися до загонів Робіна Гуда - захисника пригноблених громадян.
Священик Брат Тук сховає Вас в хатині Робіна Гуда і відволіче патруль Шерифа.
У Вас є 60 хвилин, щоб за допомогою підказок, які перебувають в хатині, знайти Робіна Гуда.

Гепард
Ми постаралися, по можливості, максимально передати атмосферу Англії XIV століття, і зокрема «умовної» хатини Робіна Гуда.
Даний квест має ряд ексклюзивних нововведень, які не мають на сьогоднішній день аналогів в Києві, Україні та за її межами.
Квест створювався три місяці. Над ним працювало 15 чоловік, а тестувало 84 людини. Це перша квест-кімната пейнтбол-клубу «Гепард» та їх партнерів.
Будемо раді надати приємне проведення часу в купе з задоволенням від атмосфери епохи XIV століття.

Бронювання квест-кімнати «Робін Гуд»:

Переконливе прохання, при бронюванні кімнати “на сьогодні”, повідомте про це менеджера за телефоном
(098) 111 67 67.
2-4 людини
60 хвилин
Складність: середня
30 загадок
Вік: 14+
Жанр: історичний, пригоди
Рейтинг:
Квест кімната «Робін Гуд» ★★★★★ 4.9
5 1
Вартість

Пн — Пт:
з 10:00 до 17:30 — 500грн
з 17:30 до 20:30 — 600грн

Сб — Нд:
з 10:00 до 20:30 — 600грн

500 UAH
Знижки

При проходженні в цей же день ще однієї кімнати знижка – 10%, 2-х кімнат – 20%.

Відгуки гравців

★★★★★
5 5 1
Ми з друзями вдячні організаторам квест-кімнат, особливо тієї, що в стилі Робіна Гуда, за чудові декорації. Все продумано до найменшої деталі. Відчувається дух середньовіччя в усьому. Захоплюючі відчуття викликає ця пригодницька версія. А найбільш хвилюючі останні хвилини, коли в нас ще було три загадки і обмаль часу, щоб їх вирішити.

★★★★★
5 5 1
Я кілька років боролася із клаустрофобією після однієї психологічної травми. Друзі намагалися затягнути у квест мене вже давно, але я боялася. Тоді вони запропонували сходити у кімнату Робіна Гуда. Знали ж бо, що цей герой мені дуже подобається. Я пішла, але за умови, що наш візит буде супроводжуватися підтримкою оператора. Проте я так захопилася грою, що забула за страх. Навіть мої друзі не сподівалися, що я так вникну.

★★★★★
5 5 1
У квесті побувала вперше і особливо не розраховувала отримати надзвичайні враження. Але було цікавіше, ніж сходити в кафе, наприклад, чи кіно. Такі заняття урізноманітнюють одноманітність життя. До того ж, якщо серйозно поставитися до виконання задачі, то можна відкрити у собі талан детектива. Думаю, що відвідаю квест ще раз, правда ще не вирішила, в якому стилі.

★★★★★
5 5 1
Дуже цікава квест-кімната. Рекомендую.

★★★★★
5 5 1
Робін Гуд – мій герой дитинства, весь серіал передивилася. І коли з’явилася нагода хоча б на годину приєднатися до умовних бунтарів під його керівництвом, ми з друзями не вагалися. Це так цікаво – поспішати за героєм, втікаючи від шерифа. Таке передати неможливо, тут треба побувати. Тому всім рекомендуємо відвідати цю кімнату, особливо фанатам англійського борця за справедливість.

★★★★★
5 5 1
Квест-кімнати – це розваги не тільки для молоді, переконані ми – люди середнього віку. Саме до таких я відношу себе і своїх друзів. Здавалося б, у сорокорічному віці треба бути вже серйозними, але так хочеться хоч іноді зануритися у світ пригод. А кімната Робіна Гуда – це та сама нагода відірватися на повну, щоб з понеділка з’явитися на роботу у бадьорому настрої.

★★★★★
5 5 1
Перебував я в багатьох квест-кімнатах. Це крута річ, цікаво, весело, пізнавально і навіть азартно в деякому роді. Ходили на Робін Гуда - всім раджу. Це щось незвичайне. За жанром прям в точку потрапили. Я як зайшов, так відразу мурашки по шкірі. Загадки теж не погані, що не ууххх як складно, цілком посильно. За годину реально впоратися, ну якщо є логічне мислення. Особисто я з друзями пройшов за 40 хвилин, нам сказали - це був рекорд.

★★★★☆
4 5 1
Дуже атмосферний квест. Тематика витримана повністю. Встигли вибратися, але взяли дві підказки.

★★★★★
5 5 1
Дякую за круту квест кімнату. Це щось новеньке, стилістика незвичайна, та й сам квест не з простих. Над деякими загадками ломали голову довго. Час минав, емоції розпалювалися. Реально на деякий час здалося, що якщо не знайдемо Робін Гуда то все, хана нам там. Час пролетів непомітно, враження залишилися нереальні. Я б усім радив випробувати для себе щось новеньке. Ціна повністю виправдана.

★★★★★
5 5 1
Квест проходили командою з 3 людей. Кімната відповідає заявлений тематиці. Стилістика витримана. Загадки логічні та цікаві. Приємний та професійний куратор кімнати. Раджу для відвідання, як новачкам, так і досвідченим квестерам.

★★★★★
5 5 1
Передаю привіт творцям крутішої Квест-кімнати! Ви молодці! Блін, тут реально як в 14 столітті - інтер'єр, атмосфера аж до кожного дріб'язку. Крутяк, я просто в захваті. За 60 хвилин потрібно зробити 30 загадок. Тільки прикиньте, по 2 хвилини на кожну. Думав це взагалі неможливо, але як понеслося. Встигли !!! Азарт, адреналін. 600 гривень за такі відчуття взагалі ні крапельки не шкода! Дякую ще раз!

★★★★★
5 5 1
Повеселилися круто, дякую величезнееее. Квест Робін Гуд продуманий, приміщення відповідає тому часу, всі елементи, загадки. Ну, видно, що квест створювали не тиждень і не місяць. Він не дуже складний, є взагалі понтові загадки. Часу дають лише оду годину. Спочатку за ним взагалі не стежиш, а останні 20 хвилин тупо бігаєш, нервуєш, намагаєшся все встигнути. Круто, воно того явно стоїть!

★★★★★
5 5 1
Я обожнюю квест кімнати. На мою думку, то краще тут ламати голову, переживати, намагатися встигнути все розгадати, ніж просто сидіти в кафешках за пивом. Ходили компанією на квест Робін Гуд. Респект творцям, стилістика витримана відмінно. Ціна в 500 гривень може і завищена, але мене це не збентежило. Море емоцій, переживань і ми це зробили, за 49 хвилин. А спочатку тупили жорстко, але потім все як по маслу пішло))))

★★★★★
5 5 1
У кімнаті Робіна Гуда вперше я побував з друзями. Нас захопили історичні пригоди і можливість побути героями. Пізніше я запропонував сходити туди своїй дівчині, не признаючись, що вже був там. Дав їй можливість відгадати більшість загадок і вона була захоплена пригодами. Ми чудово провели час і тепер збираємось відвідати інші кімнати.

★★★★★
5 5 1
Ми з дружиною спонтанно вирішили влаштувати собі такий ось квест-вечір. З кімнат вільних була тільки Робін Гуда. Пішли. Атмосфера зашкалює, дуже реалістично. Було завдань 30. Часу цілу годину дали, але на ділі час просто летить. Ми спочатку довго вовтузилися, не могли в'їхати в суть. Але потім налаштувалися, і давай клацати загадки. Коротше, ледве встигли, на останніх хвилинах. Нам сподобалося, спасибі за вечір!
Имя
Email
Оценка
Отзыв
Ми чекаємо Вас тут