Loading...
/Квест кімната «Остання таємниця Союзу»
Квест кімната «Остання таємниця Союзу»2018-02-05T15:47:43+00:00

Квест кімната «Остання таємниця Союзу»

Квест кімната Секретна лабораторія - таємниця часів Радянського Союзу

СРСР активно протистояв на геополітичному просторі країнам капіталістичного табору. Величезні фінансові кошти, промисловий і людський ресурс були задіяні в розробці нових видів озброєння. Співробітники КДБ займалися засекречені об'єкти, де працювали групи вчених. На одному такому об'єкти була створена сироватка, використання якої дозволяло солдатам ефективно виконувати бойове завдання не відчуваючи страху, болю, втоми. Але стався незрозумілий збій і після вакцинації люди стали перетворюватися в жахливих зомбі - некеровані машини для вбивств. Ситуація збіглася з моментом розпаду Союзу, контейнер з препаратом був поміщений в тайник в межах локації, об'єкт піддався консервації і про нього надовго забули. Але сьогодні все змінилося, почалося полювання за вакциною.

Квест кімната Секретна лабораторія - захоплююча пригода, яка потребує від учасників команди повної концентрації уваги, кмітливості, швидкої реакції, кмітливості. Їх основна мета першими знайти захований контейнер з небезпечним препаратом і на благо всього людства його знищити. Але зробити це дуже непросто.

Радянська секретна лабораторія - квест кімната в клубі Гепард

Приймаються попередні заявки на участь в грі з науково-фантастичним сюжетом. Допускається кількість гравців від 2 до 6, в тому числі підлітки-старшокласники. Необхідно врахувати, що рівень складності вище середнього і в процесі проходження належить знайти відповіді на 28 неймовірно заплутаних загадок. Квест кімната Лабораторія має відповідні періоду тридцятирічної давності інтер'єр та обладнання, які передають атмосферу науково-дослідного центру, де колись інтенсивно велася робота.

Гепард

Бронювання квест-кімнати «Остання таємниця Союзу»:

Переконливе прохання, при бронюванні кімнати “на сьогодні”, повідомте про це менеджера за телефоном
(098) 111 67 67.
2-6 чоловік
60 хвилин
Складність: вище середнього
28 загадок
Вік: 14+
Жанр: науковий, пригоди
Рейтинг:
Квест кімната «Остання таємниця Союзу» ★★★★★ 4.7
5 1
Вартість

Пн — Пт:
з 10:00 до 17:30 — 500грн
з 17:30 до 20:30 — 600грн

Сб — Нд:
з 10:00 до 20:30 — 600грн

500 UAH
Знижки

При проходженні в цей же день ще однієї кімнати знижка – 10%, 2-х кімнат – 20%.

Відгуки гравців

★★★★★
5 5 1
Загадкові лабораторії, таємниці вакцини і сироватки, небезпека при їх пошуку – все це присутнє у квест-кімнаті «Остання таємниця Союзу». З усіх кімнат, де я побував, ця особливо навіює страх. Так і здається, що якщо не встигнеш знайти вакцину, то тебе самого перетворять в овоч. Аж всередині все здригається від такої думки, та й обстановка – як у підпільній лабораторії, яка знаходиться глибоко під землею. Круто!

★★★★☆
4 5 1
Дякую. Все сподобалося. Було дуже цікаво. Окрема подяка за фото.

★★★★★
5 5 1
Після наших планшетів і смартфонів тримати у руках трубку радянського телефону – це круто. Відкривати шухляди і не знати, що там знайдеш. Чекати таємничого дзвінка або ще якогось сигналу. Ми з друзями за годину перебування у кімнаті з радянськими таємницями багато дізналися насамперед про себе. Адже зуміли об’єднатися і разом пройти складну гру. А значить довели взаємопідтримку один одному. Обов’язково спробуємо себе в інших пригодницьких кімнатах.

★★★★★
5 5 1
Ми з хлопцям з групи вирішили піти в Квест про лабораторію. Моторошнувата історія, думали буде щось дуже круте і заплутане. Так і виявилося. Коротше, прийшли в цю лабораторію, все таке старе, ну реально 90-і роки. Загадки заплутані, так відразу і не розкусиш, час іде, ситуація загострюється. Я скажу, якби нас було 4 або 3, то точно не встигли. А так 6 голів якось зметикували, і змогли вкластися в час. Мені сподобалося!

★★★★★
5 5 1
Я вже встигла побувати в десятках квест кімнат, і не тільки в Україні. Але ось найбільше запам'яталася історія про останню загадку Союзу. Такого моторошного приміщення я ще не бачила. Ні, всередині все нормально, звичайний медичний кабінет. Але поки до нього доберешся, то уже на собі всю суть гри відчуваєш. Хлопці-творці молодці, всі загадки мають логічний ланцюжок, якщо відразу в'їхати в курс справи, то можна все встигнути вчасно розгадати.

★★★★★
5 5 1
Величезне дякую за круту квест кімнату. Це ідея з лабораторією і сироваткою, що робить з людей справжніх зомбі - просто щось. Все так заплутано, спочатку здається, що логіки немає абсолютно. Я це реально говорю. Перші п'ять завдань були капець якими складними. Потім якось попустили і ми з хлопцями стали вловлювати зміст, наростили темп і ледве встигли. За атмосферу міцна 5, да і за самі завдання також. Дуже класно, коли не тільки руками, а і головою приходиться працювати.

★★★★★
5 5 1
У мене реально аж дух захоплює, коли згадую квест кімнату про Останню загадку Союзу. Я Взагалі люблю історію, таємниці тих часів. І тут такий фарт - квест, та ще й ціна помірна. Я був в захваті. Загадки різної складності, іноді ми мусіли трішки напрягтись, задіяти логіку, хоча и вона не завжди допомагала. Одним словом, час пролетів непомітно, и ми на останніх хвилинах змогли найти ту сироватку. Надзвичайні емоції! Дякую!

★★★★★
5 5 1
Квест-кімнати – це заняття для тих, хто хоче пізнати нові відчуття, зарядитися драйвом. І при цьому фінансові затрати не надто великі. Заплатити на квиток у квест може кожен і ця сума виправдовується емоціями, які відвідувачі отримують у результаті. Наприклад, ми сходили у кімнату із таємницями союзу і заплатили 500 гривень. Але отримані враження не йдуть у жодні порівняння з переглядом кіно, наприклад.

★★★★★
5 5 1
Подарували доньці на день народження квиток у квес-кімнату. Вона зі своїми друзями вирішила так відсвяткувати день народження: якщо виграють, то у кафе, а якщо програють – то вдома. Але суть була навіть не в тому, де святкувати, а в тому, що підлітки й справді захопилися незвичайною грою. Потім вони навперебій розповідали, що саме сподобалося у кімнаті. А ми раділи, що зробили такий цікавий подарунок.
Имя
Email
Оценка
Отзыв
Ми чекаємо Вас тут