Loading...
Квест кімнати/Квест кімната «Остання таємниця Союзу»
Квест кімната «Остання таємниця Союзу» 2017-05-04T13:47:09+00:00

Квест кімната «Остання таємниця Союзу»

Напередодні ввечері в придорожньому готелі Ви стали мимовільними свідками досить дивної історії. Неабияк захмелілий екс-полковник КДБ розповідав своєму колезі історію про те, що в 1991 році в лабораторії, яка знаходилася в його підпорядкуванні була створена та успішно випробувана сироватка, що робить з людини зомбі, байдужого до болю і нещадного до всього живого. За вказівкою керівництва, вчені виготовили сироватку були ліквідовані, а лабораторія законсервована.
Все це було більше схоже на вигадку, якби не одне АЛЕ ... Вранці полковник був знайдений мертвим, а колеги й сліду не було. Судячи з усього, він вирішив скористатися отриманою інформацією, з огляду на те що полковник точно назвав місце розташування лабораторії. Ваше завдання, як можна швидше знайти лабораторію і знищити сироватку, поки «колега» не випередив Вас.

Гепард

Бронювання квест-кімнати «Остання таємниця Союзу»:

Переконливе прохання, при бронюванні кімнати “на сьогодні”, повідомте про це менеджера за телефоном
(098) 111 67 67.
2-6 чоловік
60 хвилин
Складність: вище середнього
28 загадок
Вік: 14+
Жанр: науковий, пригоди
Рейтинг:
Квест кімната «Остання таємниця Союзу» ★★★★★ 4.7
5 1
Вартість

Пн — Пт:
з 10:00 до 17:30 — 500грн
з 17:30 до 20:30 — 600грн

Сб — Нд:
з 10:00 до 20:30 — 600грн

500 UAH
Знижки

При проходженні в цей же день ще однієї кімнати знижка – 10%, 2-х кімнат – 20%.

приймаємо електронні платежі

Відгуки гравців

★★★★★
5 5 1
Ми з хлопцям з групи вирішили піти в Квест про лабораторію. Моторошнувата історія, думали буде щось дуже круте і заплутане. Так і виявилося. Коротше, прийшли в цю лабораторію, все таке старе, ну реально 90-і роки. Загадки заплутані, так відразу і не розкусиш, час іде, ситуація загострюється. Я скажу, якби нас було 4 або 3, то точно не встигли. А так 6 голів якось зметикували, і змогли вкластися в час. Мені сподобалося!

★★★★★
5 5 1
У мене реально аж дух захоплює, коли згадую квест кімнату про Останню загадку Союзу. Я Взагалі люблю історію, таємниці тих часів. І тут такий фарт - квест, та ще й ціна помірна. Я був в захваті. Загадки різної складності, іноді ми мусіли трішки напрягтись, задіяти логіку, хоча и вона не завжди допомагала. Одним словом, час пролетів непомітно, и ми на останніх хвилинах змогли найти ту сироватку. Надзвичайні емоції! Дякую!

★★★★★
5 5 1
Вирішили із дружиною урізноманітнити дозвілля і відвідати квест-кімнату. У нас є дорослий син, який захоплюється ними. От він і порекомендував нам пройти рівень у медичній лабораторії «Остання таємниця Союзу». Ніколи не думав, що якась гра може бути такою цікавою. Ми з дружиною пережили масу емоцій – від страху до азарту. Як не дивно, але на 57 хвилині ми дісталися цілі і провели незабутній вечір.

★★★★★
5 5 1
Квест-кімнати – це заняття для тих, хто хоче пізнати нові відчуття, зарядитися драйвом. І при цьому фінансові затрати не надто великі. Заплатити на квиток у квест може кожен і ця сума виправдовується емоціями, які відвідувачі отримують у результаті. Наприклад, ми сходили у кімнату із таємницями союзу і заплатили 500 гривень. Але отримані враження не йдуть у жодні порівняння з переглядом кіно, наприклад.

★★★★★
5 5 1
Величезне дякую за круту квест кімнату. Це ідея з лабораторією і сироваткою, що робить з людей справжніх зомбі - просто щось. Все так заплутано, спочатку здається, що логіки немає абсолютно. Я це реально говорю. Перші п'ять завдань були капець якими складними. Потім якось попустили і ми з хлопцями стали вловлювати зміст, наростили темп і ледве встигли. За атмосферу міцна 5, да і за самі завдання також. Дуже класно, коли не тільки руками, а і головою приходиться працювати.

★★★★★
5 5 1
Наш чотирнадцятирічний син довго просив нас купити квиток у квест-кімнату. Здійснивши його бажання ми з дружиною супроводжували його. Скажу, що нам було не менш цікаво, ніж йому. Більше того, всередині гри ми перейнялися настільки, що уявили себе співробітниками лабораторії. Наступного разу підемо з дружиною удвох, а сина відправимо з друзями. Адже і для нас таке проведення часу стало цікавим.

★★★★☆
4 5 1
Я під враженнями від кімнати «Остання таємниця Союзу». Був там буквально місяць тому. Незрозуміла така будівля, зовні взагалі жах, відразу навіює паніку і страх. У самій кімнаті все досить просто. Загадки складні, всього 28 штук. Але деякі були взагалі не логічними. Ми-то її пройшли, але загальне відчуття незадоволеності залишилося. Не дотиснули хлопці, ідея супер, а виконання на 8. Для загального розвитку можна і піти.

★★★★★
5 5 1
Два тижні тому якраз проходили квест. Потрапили в кімнату: остання таємниця союзу. Я таке не дуже люблю, мені б щось типу Пили подавай. Але блін, це було реально круто. Спочатку моторошна історія, незрозуміла будівля і потім білосніжна кімната, як в дурці, з купою дивних речей. Я і сама втягнулася в процес, і загадки були не такими вже складними, як може здатися на перший погляд. В цілому кімната тягне на п’ятірку. Продумано все до дрібниць, круто і покидаєш кімнату задоволений.

★★★★☆
4 5 1
Відколи відкрили квест-кімнати, ми з другом стали їх відвідувати. Адже наше весь час однакове дозвілля вже набридло. Хотілося чогось нового, несподіваного, так, щоб аж дух захоплювало. А в лабораторії з останніми таємницями Союзу це справді так. Весь час нас супроводжував оператор. Спочатку було складно, ми не могли зрозуміти, як прочитати підказки, але далі ми пішли вперед і таки пройшли рівень.
Имя
Email
Оценка
Отзыв
Ми чекаємо Вас тут