Loading...
/Квест кімната «Остання таємниця Союзу»
Квест кімната «Остання таємниця Союзу» 2018-02-05T15:47:43+00:00

Квест кімната «Остання таємниця Союзу»

Квест кімната Секретна лабораторія - таємниця часів Радянського Союзу

СРСР активно протистояв на геополітичному просторі країнам капіталістичного табору. Величезні фінансові кошти, промисловий і людський ресурс були задіяні в розробці нових видів озброєння. Співробітники КДБ займалися засекречені об'єкти, де працювали групи вчених. На одному такому об'єкти була створена сироватка, використання якої дозволяло солдатам ефективно виконувати бойове завдання не відчуваючи страху, болю, втоми. Але стався незрозумілий збій і після вакцинації люди стали перетворюватися в жахливих зомбі - некеровані машини для вбивств. Ситуація збіглася з моментом розпаду Союзу, контейнер з препаратом був поміщений в тайник в межах локації, об'єкт піддався консервації і про нього надовго забули. Але сьогодні все змінилося, почалося полювання за вакциною.

Квест кімната Секретна лабораторія - захоплююча пригода, яка потребує від учасників команди повної концентрації уваги, кмітливості, швидкої реакції, кмітливості. Їх основна мета першими знайти захований контейнер з небезпечним препаратом і на благо всього людства його знищити. Але зробити це дуже непросто.

Радянська секретна лабораторія - квест кімната в клубі Гепард

Приймаються попередні заявки на участь в грі з науково-фантастичним сюжетом. Допускається кількість гравців від 2 до 6, в тому числі підлітки-старшокласники. Необхідно врахувати, що рівень складності вище середнього і в процесі проходження належить знайти відповіді на 28 неймовірно заплутаних загадок. Квест кімната Лабораторія має відповідні періоду тридцятирічної давності інтер'єр та обладнання, які передають атмосферу науково-дослідного центру, де колись інтенсивно велася робота.

Гепард

Бронювання квест-кімнати «Остання таємниця Союзу»:

Переконливе прохання, при бронюванні кімнати “на сьогодні”, повідомте про це менеджера за телефоном
(098) 111 67 67.
2-6 чоловік
60 хвилин
Складність: вище середнього
28 загадок
Вік: 14+
Жанр: науковий, пригоди
Рейтинг:
Квест кімната «Остання таємниця Союзу» ★★★★★ 4.7
5 1
Вартість

Пн — Пт:
з 10:00 до 17:30 — 500грн
з 17:30 до 20:30 — 600грн

Сб — Нд:
з 10:00 до 20:30 — 600грн

500 UAH
Знижки

При проходженні в цей же день ще однієї кімнати знижка – 10%, 2-х кімнат – 20%.

Відгуки гравців

★★★★★
5 5 1
Ми з хлопцям з групи вирішили піти в Квест про лабораторію. Моторошнувата історія, думали буде щось дуже круте і заплутане. Так і виявилося. Коротше, прийшли в цю лабораторію, все таке старе, ну реально 90-і роки. Загадки заплутані, так відразу і не розкусиш, час іде, ситуація загострюється. Я скажу, якби нас було 4 або 3, то точно не встигли. А так 6 голів якось зметикували, і змогли вкластися в час. Мені сподобалося!

★★★★★
5 5 1
Два тижні тому якраз проходили квест. Потрапили в кімнату: остання таємниця союзу. Я таке не дуже люблю, мені б щось типу Пили подавай. Але блін, це було реально круто. Спочатку моторошна історія, незрозуміла будівля і потім білосніжна кімната, як в дурці, з купою дивних речей. Я і сама втягнулася в процес, і загадки були не такими вже складними, як може здатися на перший погляд. В цілому кімната тягне на п’ятірку. Продумано все до дрібниць, круто і покидаєш кімнату задоволений.

★★★★☆
4 5 1
Дякую. Все сподобалося. Було дуже цікаво. Окрема подяка за фото.

★★★★★
5 5 1
У мене реально аж дух захоплює, коли згадую квест кімнату про Останню загадку Союзу. Я Взагалі люблю історію, таємниці тих часів. І тут такий фарт - квест, та ще й ціна помірна. Я був в захваті. Загадки різної складності, іноді ми мусіли трішки напрягтись, задіяти логіку, хоча и вона не завжди допомагала. Одним словом, час пролетів непомітно, и ми на останніх хвилинах змогли найти ту сироватку. Надзвичайні емоції! Дякую!

★★★★☆
4 5 1
Я під враженнями від кімнати «Остання таємниця Союзу». Був там буквально місяць тому. Незрозуміла така будівля, зовні взагалі жах, відразу навіює паніку і страх. У самій кімнаті все досить просто. Загадки складні, всього 28 штук. Але деякі були взагалі не логічними. Ми-то її пройшли, але загальне відчуття незадоволеності залишилося. Не дотиснули хлопці, ідея супер, а виконання на 8. Для загального розвитку можна і піти.

★★★★★
5 5 1
Наш чотирнадцятирічний син довго просив нас купити квиток у квест-кімнату. Здійснивши його бажання ми з дружиною супроводжували його. Скажу, що нам було не менш цікаво, ніж йому. Більше того, всередині гри ми перейнялися настільки, що уявили себе співробітниками лабораторії. Наступного разу підемо з дружиною удвох, а сина відправимо з друзями. Адже і для нас таке проведення часу стало цікавим.

★★★★☆
4 5 1
Люблю Квести, які мають свою передісторію. Реально було цікаво шукати цю сироватку. Правда збентежило, що не можна чіпати предмети до тих пір, поки не буде про них загадок. Це трохи псує інтригу. Завдання реально складні були, це не для новачків. Я ось деякі взагалі не зрозумів. Якби не дружина, то так би і застряг та 12 загадці. Загалом, вражень нам вистачило з головою. Ми задоволені, можна з'їздити для різноманітності.

★★★★★
5 5 1
Вирішили із дружиною урізноманітнити дозвілля і відвідати квест-кімнату. У нас є дорослий син, який захоплюється ними. От він і порекомендував нам пройти рівень у медичній лабораторії «Остання таємниця Союзу». Ніколи не думав, що якась гра може бути такою цікавою. Ми з дружиною пережили масу емоцій – від страху до азарту. Як не дивно, але на 57 хвилині ми дісталися цілі і провели незабутній вечір.

★★★★☆
4 5 1
Відколи відкрили квест-кімнати, ми з другом стали їх відвідувати. Адже наше весь час однакове дозвілля вже набридло. Хотілося чогось нового, несподіваного, так, щоб аж дух захоплювало. А в лабораторії з останніми таємницями Союзу це справді так. Весь час нас супроводжував оператор. Спочатку було складно, ми не могли зрозуміти, як прочитати підказки, але далі ми пішли вперед і таки пройшли рівень.
Имя
Email
Оценка
Отзыв
Ми чекаємо Вас тут